Kuracje na wczasach odchudzających prowadzone są na bazie DIETY ŚRÓDZIEMNOMORSKIEJ.

Polecamy

WIELKANOC 2016 w ZOSIEŃCE !

więcej

 

 

 

 

 

Dieta - porady

 

 
 
PRZEPIS NA RYBĘ Z PORAMI:

Zamierzam w tej zakładce zamieszczać różne ciekawostki, nowinki, przepisy na lekkie i smaczne potrawy. Jeżeli znają Państwo jakieś ciekawe przepisy, proszę o maila na nasz adres będę je zamieszczać z przyjemnością.
Poniżej pierwszy przepis na pyszną rybę z porami
Pozdrawiam Państwa
ZosieńkaMLEKO SOJOWE I KOTLETY SOJOWE:

Podaję Państwu przepis na zrobienie domowego mleka sojowego. (to, które kupujecie Państwo w sklepach, jest pełne konserwantów) Dodatkowo zostanie Państwu okara, z której można zrobićpyszne kotleciki sojowe, te ze sklepu nie umywają się do domowych. Moi mili goście to potwierdzają.PRZEPIS NA ŁOSOSIA MARYNOWANEGO:

Wielu z moich gości prosi o przepis na łososia marynowanego, łosoś jest świetny i smaczny dlatego podaję Wam dokładny przepis.CYCKI W ŚMIETANIE, CZYLI JAK DAŁAM PLAMĘ ...:

W telewizji... po pierwsze, ja się nie zapisywałam, ja zostałam zaproszona. Dlaczego? Nie wiem, pewnie tak im wypadłam z klucza... po drugie, stres mnie zjadł, popędzali mnię wszyscy (co akurat rozumiem, gorąco było jak w piekle!) po trzecie i pzredostatnie zawsze przekrawam piersi wzdłuż!!! A teraz chciałam polepszyć, jak to ja... KRETYNKA!! Po czwarte już ostatnie, te piersi są naprawdę pyszne!!!OGÓRKI W CURRY:

Wszyscy nasi goście, którzy próbowali w tym sezonie ogórków curry, zażądali przepisu. Czyniąc zadość ich prośbom, podaje.PASZTET Z SELERA:

Pasztecik jest wyśmienity, kto nie wie z czego jest zrobiony - nigdy tego nie odgadnie bo pasztet bardzo przypomina smakiem pasztet mięsny.GOMASIO - sól sezamowa:

Przepis pochodzi z diety makrobiotycznej dr B. Schleicher. GOMASIO likwiduje (między innymi) nadmierną kwasowość krwi.PRZYPRAWA Ω3 I Ω6:

Przepis pochodzi z diety makrobiotycznej dr B. Schleicher. Optymalne proporcje kwasów Ω, dla organizmu.OLEJEK MAGNEZOWY:

Prosty i tani przepis na pozbycie się niedoboru magnezu i zdrowy dezodorant.