Kuracje na wczasach odchudzających prowadzone są na bazie DIETY ŚRÓDZIEMNOMORSKIEJ.

Polecamy

WCZASY Z JOGĄ KUNDALINI !

więcej

 

OBEJRZYJ

 

 

 

 

Porady - Mleko sojowe

Mleko sojowe i kotlety sojowe

PODAJE PAŃSTWU PRZEPIS NA ZROBIENIE DOMOWEGO MLEKA SOJOWEGO. (TO, KTÓRE KUPUJECIE PAŃSTWO W SKLEPACH, JEST PEŁNE KONSERWANTÓW.) DODATKOWO ZOSTANIE PAŃSTWU OKARA, Z KTÓREJ MOŻNA ZROBIĆ PYSZNE KOTLECIKI SOJOWE, TE ZE SKLEPU NIE UMYWAJĄ SIĘ DO DOMOWYCH. MOI MILI GOŚCIE TO POTWIERDZAJĄ.

MLEKO SOJOWE
NA NOC NAMOCZYĆ SZKLANKĘ SOI W DUŻEJ ILOŚCI WODY. SOJĘ KUPUJCIE PAŃSTWO W DOBRYCH SKLEPACH ZE ZDROWĄ ŻYWNOŚCIĄ, BĘDZIECIE MIELI PEWNOŚĆ, ŻE MACIE PRODUKT NAJLEPSZEJ JAKOŚCI. RANO WODĘ ODLEWAMY A SOJĘ PRZEPŁUKUJEMY. WRZUCAMY SOJĘ DO MALAKSERA LUB MIKSERA DO KOKTAJLI, DODAJEMY 2 SZKLANKI WODY I MIKSUJEMY NA BIAŁĄ, GŁADKĄ MASĘ. W GARNKU ZGOTOWUJEMY 1 LITR WODY, PO ZAGOTOWANIU DODAJEMY ZMIELONĄ SOJĘ I GOTUJEMY, OD MOMENTU ZGOTOWANIA OK 5 MINUT. UWAGA! PODCZAS GOTOWANIA POWSTAJE DUUUŻO BIAŁEJ PIANY, MUSIMY PODCZAS GOTOWANIA POLEWAĆ JĄ CIENKIM STRUMIENIEM WODY. PO UGOTOWANIU PRZECEDZAMY SOJĘ PRZEZ SITKO WYŁOŻONE GAZĄ. PO PRZESTUDZENIU DOPRAWIAMY ODROBINĄ SOLI I CUKRU. PRZECHOWUJEMY W LODÓWCE. TO, CO ZOSTAŁO NAM NA SITKU, TO WŁASNIE OKARA, Z KTÓREJ ROBIMY KOTLETY SOJOWE.

KOTLETY SOJOWE
DO OKARY DODAJEMY SÓL,ODROBINĘ PIEPRZU, JAJKO I DO WYBORU, CZOSNEK, NATKĘ PIETRUSZKI, KOPEREK LUB CO TAM KOMU PRZYJDZIE DO GŁOWY. FORMUJEMY KOTLETY, TAK JAK MIELONE. OBTACZAMY W ZWYKŁYCH PŁATKACH KUKURYDZIANYCH. PRZED OBTOCZENIEM PŁATKI LEKKO ROZGNIATAMY RĘKĄ. SMAŻYMY NA ŁYŻCE OLIWY, KRÓTKO, BO OKARA JEST JUŻ UGOTOWANA. PODAJEMY Z SURÓWKĄ NP. Z KISZONEJ KAPUSTY.